Депутат представи „Консултативен съвет за младежки политики“ в Монтана

Народният представител Димитър Петров представи „Консултативен съвет за младежки политики“ на територията на област Монтана към щаба на партия „Прогресивна България“ Монтана. В него влизат млади хора от общините в региона.
„Създадохме „Консултативен съвет за младежки политики“, за да може младите хора от област Монтана да дадат своите идеи за развитието на региона. Аз като народен представител ще съдействам за реализирането им“, сподели Петров. Според него Монтана трябва да има филиал на висше учебно заведение. Съветът вече има първите си 15 членове. Председател е Зорница Михайлова, заместник областен управител на Монтана.
„Търси активни личности, млади хора с добри намерения и идеи. Всеки желаещ може да посети нашите срещи, няма ограничение за политическата насоченост“, каза Михайлова. Първото заседание на членовете на „Консултативния съвет за младежки политики“ ще бъде на 29 юни, от 17.30 часа, в щаба на „Прогресивна България“ в Монтана.
2026-06-23 09:13:01


