Започна подготовката за събора на Гюргич

Започна подготовката за предстоящия младежки събор между три поколения, който се провежда край язовира в подножието на връх „Бабу“ край Гюргич. В момента кметът Бойко Младенов и работници работят по обновяването на сцената и отстраняват избуялата растителност в местността.
„Благодаря на кмета на община Ружинци Александър Александров, за съдействието и подкрепата за подобряване на условията, за по-добро протичане на тържеството. Както той сподели миналата година, събора премина добре, но тази още по добре“, каза Младенов и призова гостите да се подготвят за много приятни изненади и веселие.
Съборът ще се проведе на 8 август.
2026-06-19 10:58:55




