Президентът Йотова награди дете от Белоградчик

Президентът Йотова награди дете от Белоградчик

За втора поредна година в Белоградчик провеждаме инициативата Спортувай с президента и за втора поредна година белоградчишко дете получава награда лично от президента, сподели кметът на Белоградчик Боян Минков.

Днес, това стана в сградата на Президентството на Република България в присъствието на множество официални лица. Община Белоградчик се представляваше от зам.-кмета Женя Живова и треньорът на лекоатлетическия клуб Светослав Петков.

Мария Драгомирова получи наградата за най-добро постижение на т.н. Президентски тест.

„Честито, Мария! Белоградчик се гордее с теб!“, заяви Минков.

 

 

 


1


2026-06-23 13:36:19