Стотици врачани се включиха в акция за почистване на града и селата

Служители на местната администрация, общинските предприятия, социалните услуги, спортните клубове и десетки доброволци участваха в акции по почистване на различни райони в града и населените места от общината част от националната кампания „Да изчистим България заедно“.
Инициативата обхвана парка при стадион „Христо Ботев“, алеите и стълбищните подходи към Хижата, велоалеята и районът около ж.п. линията между кв. 72 и ул. „Братя Миладинови“ в ж.к. „Металург“.
Кампанията се проведе и във всички населени места на територията на община Враца.
2026-06-06 16:30:34



