Връчиха дипломите на зрелостниците от ПГО "Елисавета Багряна"


Навръх Еньовден в двора на ПГО "Елисавета Багряна" в Бяла Слатина се проведе мило тържество. На него бяха връчени дипломите на абитуриентите от гимназията. Те получиха плакети, медали, грамоти и подаръци от ръководството на училището и община Бяла Слатина. Директорът Галина Яхова се обърна към тях с думите:
"Скъпи, зрелостници! Днес вие се сбогувате с детството, за да се устремите напред с надеждата и увереността, че най- доброто предстои. Изминали са 5 години- моменти на вълнения, лични успехи, изпитания на волята и ума, понякога сълзи, а друг път мигове на щастие и удовлетвореност.
Постъпвайте правилно! Стъпвайте смело! Живейте достойно! Отстоявайте себе си! Бъдете творци на своето бъдеще!
Вие имахте своето присъствие в училището ни и ще оставите ярка следа в историята на гимназията! НА ДОБЪР ЧАС, ВИПУСК 2025 ГОДИНА!"
2025-06-24 17:16:24