Монтана си върна юноша, взе още трима нови

Монтана си върна юноша, взе още трима нови

Монтана привлече още четирима нови играчи. На стадион „Огоста“ се завръща Ивелин Георгиев – Ивко. За последно полузщитникът бе в Спортист /Своге/. Двама защитници ще играят за Монтана. Това е десният бек Влади Ласков от Септември /Симитли/ и централният бранител от Сърбия Деян Кузманович. Крилото на Пирин /Благоевград/ Милен Милошев също е нов. За две години договорите са на Милошев, Ласков и Георгиев, а за една година на Кузманович. Така новите в състава на Монтана станаха 11.




2026-06-26 09:22:30